Pomóż dzieciom z Wałbrzycha - wystarczy kliknąć!

Kategoria:
Data: 15-11-2017 r.

W wałbrzyskim Sobięcinie już od 5ciu lat Fundacja Edukacyjna im. Siostry Garczyńskiej pomaga potrzebującym dzieciom. Prowadzi dla nich czynną codziennie świetlicę, pomaga w lekcjach, karmi, organizuje wycieczki i kolonie. Jednym kolnięciem można im pomóc zdobyć fundusze, które w 100% będą przeznaczone na dzieci.

Codzienna pomoc

Od września 2012 roku dzieci mogą korzystać z czynnej codziennie świetlicy, która jest zupełnie bezpłatna. Dostają tam ciepły posiłek, pomoc w lekcjach, dobre słowo. Mają też okazję korzystać z rozwijających zajęć i wyjazdów. W tym roku niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się zumba i rozpoczęły się zajęcia w obserwatorium astronomicznym. W lecie 21 dzieci było na  sfinansowanych przez fundację dwutygodniowych wakacjach w Darłówku. Oczywiście frajdą było już sam pobyt nad morzem i codzienne zabawy w wodzie i na piasku. Była też podróż starą kolejką, dyskoteka i ognisko z pieczeniem kiełbasek,, wesołe miasteczko, rejs statkiem i wiele innych atrakcji.  

W tym roku pierwsza czwórka naszych wychowanków skończyła gimnazjum i przeszła do kolejnego etapu edukacji a do świetlicy zaczęło przychodzić więcej maluchów przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Pomóżcie im wygrać fundusze na opiekę nad dziećmi

Organizowanie posiłków, zajęć, utrzymywanie świetlicy kosztuje, więc Fundacja Garczyńskiej szuka sposobów na pozyskanie środków finansowych. Od 3 lat, co roku, w grudniu startuje w międzynarodowym konkursie Project for Awesome. Już dwa razy udało się im wygrać spore dofinansowanie.

Konkurs Project for Awesome polega na tym, że przez dwie konkretne doby w grudniu, ludzie z całego świata głosują w Internecie na filmiki o akcjach charytatywnych- też z całego świata. 20 filmików z największą liczbą głosów dostaje dofinansowanie.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, zapiszcie sobie w kalendarzu

Głosowanie zacznie się 15. grudnia o godzinie 18 a skończy 17. grudnia o godzinie 17.00. Samo głosowanie trwa tylko dobę, a żeby wygrać dofinansowanie potrzeba naprawdę dużo głosów. Dlatego tak ważne jest aby wcześniej zebrała się silna, duża grupa Dobrych Ludzi gotowa oddać głos na dzieciaki z Wałbrzycha.

Dlatego wolontariusze – przyjaciele fundacji utworzyli na Facebooku wydarzenie, gdzie zbierają się ludzie, którzy chcą swoim ‘kliknięciem’ pomóc dzieciakom.

Zapisujcie się więc na wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/1572511022784083/

Na tej stronie 15. grudnia o 18.00 ukaże się  link do głosowania i instrukcja jak to zrobić skutecznie! Co więcej, po zapisaniu się na wydarzenie – kalendarz w Waszym telefonie przypomni Wam o głosowaniu. Dzięki temu nie przeoczycie akcji.

Jeśli nie macie konta na Facebooku - warto zapisać sobie termin głosowania w kalendarzu. Link do głosowania pojawi się 15. grudnia o 18.00 także na stronie www Fundacji Garczyńskiej: https://fundacjagarczynskiej.wordpress.com

Pamiętajcie - jednio Wasze kliknięcie może poprawić życie biednych dzieciaków z Wałbrzycha. Warto! Początek głosowania 15. grudnia godz. 18, zakończenie - 17 grudnia o godz. 17. Nie przegapcie!

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »
Array ( [docId] => 40760 )
Array ( [docId] => 40760 )

Array ( [docId] => 40760 )