Opera Mini - darmowa mobilna przeglądarka

Autor: Kędra Przemysław
Data: 07-10-2012 r.

Praktycznie większość dostępnych telefonów komórkowych posiada możliwość nawiązania połączenia z internetem i przeglądania zawartości stron internetowych. Jeżeli zależy nam na wygodzie korzystania z internetu, warto zainstalować jedną z najlepszych mobilnych przeglądarek.

Obecnie telefon komórkowy nie służy tylko i wyłącznie do dzwonienia - to także odtwarzacz muzyczny, aparat cyfrowy, czy przeglądarka stron internetowych. Jeżeli zależy nam na wygodnym przeglądaniu stron internetowych, z możliwością zapisywania ulubionych adresów, czy historią wyszukiwania - zainstalujmy mobilną wersję przeglądarki Opera.

Opera Mini to przeglądarka dostępna na telefony komórkowe i tablety, aby ją pobrać należy umieścić w telefonie aplikację znajdującą się na stronie: http://www.opera.com/mobile/download/ (Operę Mini, możemy również pobrać bezpośrednio za pomocą telefonu komórkowego).

W celu pobrania przeglądarki, przy pomocy telefonu komórkowego - należy uruchomić wbudowaną przeglądarkę internetową, następnie wpisać adres: http://mini.opera.com/

Dzięki mobilnej przeglądarce, możemy znacznie szybciej przeglądać treści znajdujące się w internecie i zaoszczędzić sporo pieniędzy - zapewnia ona kompresję danych nawet do 80%. Opera Mini umożliwia również wyłącznie pobierania elementów graficznych - tak, abyśmy przeglądali wyłącznie treść.


Zobacz także:

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 34244 )
Array ( [docId] => 34244 )

Array ( [docId] => 34244 )