Kolejne utrudnienia na Trasie AK

Data: 02-02-2014 r.

W niedzielę rano 2 lutego drogowcy mieli zamknąć wiadukt na ul. Słowackiego nad Trasą AK, w kierunku Marymonckiej. Jednak tego nie zrobili. Tymczasem trasa została już zwężona do dwóch pasów w stronę Pragi.

Drogowcy przygotowali kolejne utrudnienia na Trasie AK dla kierowców. Samochody jadące w kierunku S8 przed ulicą Hłaski będą musiały przejechać na jezdnię prowadzącą na Pragę. Tym samym pojazdy jadą teraz dwoma skrajnie prawymi pasami. Na swoją stronę wrócą pomiędzy kładką dla pieszych, a Słowackiego. Ponadto został zlikwidowany buspas.

Nadal nie został zamknięty wiadukt na ulicy Słowackiego. Miało to się stać już w piątek wieczorem. Ulica cały czas jest przejezdna w obu kierunkach. Jak zapowiada GDDKiA, wiadukt na Słowackiego ma zostać zamknięty, po tym jak drogowcy wyłączą przejazd ulicami Hłaski i Gdańską pod trasą. Wiadukt nie mógł zostać zamknięty z powodu złych warunków atmosferycznych. Podobna sytuacja miała miejsce z wiaduktem na ul. Mickiewicza. Wtedy termin zamknięcia trasy był przesuwany trzy razy.

Szykują się kolejne zamknięcia na Trasie AK.Na 3 lutego, na godz. 22.00 zaplanowane jest zamknięcie wiaduktu ul. Powązkowskiej nad trasą w kierunku Maczka. Ruch w obydwu kierunkach będzie się odbywał wiaduktem zachodnim. Będzie na nim jeden pas ruchu w kierunku ul. Okopowej i dwa w kierunku ul. Powstańców Śląskich.

Natomiast 14 marca drogowcy zamkną całą jezdnię północną Trasy AK, od węzła Powązkowska do węzła Modlińska, wraz z wjazdami i wyjazdami. Ruch w obydwu kierunkach będzie się odbywał po jezdni południowej. Zostaną wytyczone po dwa pasy ruchu w każdym kierunku.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Izabela Kunowska
, specjalista z zakresu transportu drogowego


Zobacz także:

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Obsługa tachografu

pobierz

Dokumentacja kadrowa kierowcy

pobierz

Zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu

pobierz

Niemiecka płaca minimalna

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 33613 )
Array ( [docId] => 33613 )

Array ( [docId] => 33613 )