Kliknij i pomóż dzieciom z Wałbrzycha!

Data: 04-12-2019 r.

W wałbrzyskim Sobięcinie Fundacja Edukacyjna im. Siostry Garczyńskiej pomaga potrzebującym dzieciom. Prowadzi dla nich czynną codziennie świetlicę, pomaga w lekcjach, karmi, organizuje wycieczki i kolonie. Jednym kliknięciem można im pomóc zdobyć fundusze, które w 100% będą przeznaczone na dzieci.

Pomoc dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują

Edukacyjna Fundacja im. Siostry Garczyńskiej opiekuje się dziećmi z najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha – miasta w południowej Polsce. Biedaszyby, stare domy, czasem bez prądu i gazu. Bezrobocie dziedziczone od pokoleń. A w tym wszystkim niczemu nie winne dzieci.

 

Fundacja powstała w czerwcu 2012 roku. Prowadzi świetlicę o nazwie ‘Kuźnia Talentów’ dla dzieci z najbiedniejszej wałbrzyskiej dzielnicy Sobięcina. Pomaga rozwijać ich talenty by dać każdemu dziecku możliwość rozwinięcia tych sprawności, które mu najbardziej odpowiadają.

Tutaj dzieci mają możliwość ogrzania się. Ciepły posiłek. Pomoc w nauce. Miejsce do zabawy. A czasem po prostu dobre słowo „Uwierz w siebie”. Codziennie od 14.00 30-stka dzieci, w wielu od 3 do 13 lat, ma tu bezpieczne miejsce.

Pomóż im wygrać fundusze na opiekę nad dziećmi

Zachęcamy do głosowania dla potrzebujących dzieciaków – to nic nie kosztuje. Nasza firma wspiera tę akcję od 6 lat. Ręczymy za jej uczciwość. GŁOSUJEMY w ramach międzynarodowego konkursu Project for Awesome na króciutki filmik o dzieciach z najbiedniejszej dzielnicy Wałbrzycha, którymi opiekuje się Fundacja Garczyńskiej.

Jeśli zdobędziemy dużo głosów, dzieci dostaną fundusze na jedzenie, zajęcia edukacyjne, przybory szkolne, buty, ubrania. Już 4 razy się udało – w sumie około 100 tys. $!!!

Dołącz na FB lub stronie Fundacji - tam pojawi się link do głosowania

Głosowanie zacznie się 6 grudnia 2019 r. o godzinie 18.00, a skończy 8 grudnia 2019 r. o godzinie 17.00. Samo głosowanie trwa tylko 48 godz., a żeby wygrać dofinansowanie potrzeba naprawdę dużo głosów. Dlatego tak ważne jest aby wcześniej zebrała się silna, duża grupa Dobrych Ludzi gotowa oddać głos na dzieciaki z Wałbrzycha.

Link do głosowania pojawi się dokładnie w Mikołajki, 6 grudnia 2019 r. o godz. 18.00 na:

Warto głosować codziennie, i z każdego urządzenia z Internetem (telefon, komputer, notebook). Warto zachęcić znajomych i rodzinę!

Pamiętajcie – jedno Wasze kliknięcie może poprawić życie biednych dzieciaków z Wałbrzycha. Warto! Początek głosowania 6 grudnia o godz. 18.00, zakończenie – 8 grudnia o godz. 17.00. Nie przegapcie!

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Ochrona danych osobowych w organizacji pozarządowej według RODO

pobierz

Inwentaryzacja roczna w NGO

pobierz

Zakładowy plan kont w organizacji pozarządowej

pobierz

Odpowiedzialność zarządu za zaległości podatkowe NGO

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 41096 )
Array ( [docId] => 41096 )