Najczęściej zadawane pytania

(Frequently Asked Questions) FAQ

 1. Czy muszę się zarejestrować na experto24.pl, by mieć dostęp do wszystkich porad ekspertów?
  Nie, nie ma takiej potrzeby. Wszystkie porady ekspertów na experto24.pl są w całości udostępnione za darmo. Trzeba się zarejestrować, jeśli chcesz pisać na forum lub komentarze pod poradami.
 2. Zapomniałem hasła, co teraz?
  W takim przypadku należy pod polem logowania się kliknąć link „Nie pamiętasz hasła?”. Zostaniesz przeniesiony na stronę, gdzie po wprowadzeniu swojego adresu e-mail, kliknij w przycisk „Resetuj hasło”. Otrzymasz na swoją pocztę maila, w którym znajdziesz login i hasło.
 3. Co mogę pisać w komentarzach tekstów?
  Cieszymy się z każdego aktywnego uczestnictwa na naszym forum. Prosimy jedynie o przestrzeganie zwykłych zasad zachowania w takich miejscach oraz o zachowanie kultury osobistej. Prosimy o powstrzymywanie się od wstawiania treści reklamowych oraz spamu. Naturalnie nie tolerujemy treści dyskryminujących, rasistowskich czy pornograficznych. Prosimy również o niepublikowanie treści namawiających do zażywania narkotyków, używania broni czy gloryfikujących przemoc fizyczną.
 4. Czy mogę dodać artykuł z experto24.pl na blogu lub mojej stronie?
  Nie, nie zezwalamy na publikowanie naszych porad (nawet jeśli są Twojego autorstwa) na innych stronach czy blogach. Można jednakże wstawiać tam linki do tych porad.