Księgowość z informatyką w roli głównej – bezpłatna konferencja Comarch

Kategoria: Rachunkowość
Data: 12-05-2021 r.

Informatyzacja pracy biur rachunkowych, automatyzacja procesów przekazywania informacji podatkowych, usprawnianie procesu obiegu dokumentów a także bezpieczeństwo danych firmowych – to tylko kilka zagadnień, jakie zostaną omówione podczas konferencji „Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe”. W agendzie przewidziane zostały również prezentacje o najważniejszych zmianach z zakresu nowowprowadzonych obowiązków podatkowych oraz dynamicznie rozwijającej się branży faktoringu.

Konferencja odbędzie się 11 czerwca, a udział w spotkaniu jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe. Kongres odbędzie się w formie ONLINE. Organizatorem jest Comarch, producent i dostawca systemów klasy ERP.

 

Konferencja dedykowana jest zarówno księgowym i kadrowym pracującym w firmach prywatnych czy biurach rachunkowych, jak i właścicielom małych oraz średnich przedsiębiorstw. Wśród prelegentów znajdują się projektanci systemów ERP oraz analitycy biznesowi. Nie zabraknie również wystąpień przedstawicieli biur rachunkowych, doradców podatkowych, specjalistów od cyberbezpieczeństwa czy ekspertów z branży księgowej.

Pełna agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://events.comarch.com/erp/kongres-biur-rachunkowych/.

Comarch SA
al. Jana Pawła 39a
31-864 Kraków

Tel.: +48 12 64 61 000
E-mail: [email protected]
www.comarch.pl

Prezes Zarządu
Wiceprezesi Zarządu

Prof. Janusz Filipiak
Paweł Prokop, Andrzej Przewięźlikowski,
Zbigniew Rymarczyk, Konrad Tarański, Marcin Warwas

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, Kraków, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. KRS 0000057567. NIP: 677-00-65-406. Kapitał zakładowy Spółki: 8 133 349,00 zł (wpłacony w całości).

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Mądra pochwała, twórcza krytyka

pobierz

Jak nauczyć dziecko dbania o porządek

pobierz

Ziołowa apteczka

pobierz

Zdrowy kręgosłup i stawy

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 41266 )
Array ( [docId] => 41266 )