Nadwyżka kosztów pośrednich w projekcie unijnym

Kategoria: Firma
Data: r.

Nadwyżka kosztów pośrednich w projekcie unijnym

Czy musi być opodatkowana?

Finansowanie projektów realizowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i wypłacanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego i dotacji celowej z budżetu państwa jest w świetle art. 17 ust. 1 pkt 47 oraz pkt 52 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych zwolnione w całości z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób prawnych. 

A co z ewentualną nadwyżką powstałą w wyniku poniesienia mniejszych wydatków w ramach kosztów pośrednich niż kwota otrzymanego dofinansowania? Czy jest to przychód podlegający opodatkowaniu czy z niego związany?

Sięgnij po e-poradnik, aby się o tym przekonać!

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Biznesplan

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

Polecane artykuły

Polecamy kancelarię:

Array ( [idEbook] => 798 )
Array ( [idEbook] => 798 )

Array ( [idEbook] => 798 )