6 kroków do skutecznego zarządzania dostawcami

Kategoria: Firma
Data: 2019-05-09 r.
Ocena:

Surowce, które przedsiębiorca chce wykorzystać powinny być kupowane wyłącznie od zatwierdzonych dostawców wymienionych w odpowiednich specyfikacjach ewentualnie bezpośrednio od producenta. Jednym z czynników wpływających na zapewnienie bezpieczeństwa żywności są dostawcy zarówno surowców głównych, jak i pomocniczych oraz dostawcy usług. Tylko prawidłowo przeprowadzona w przedsiębiorstwie kwalifikacja i ocena dostawców korzystnie wpływa (...)

Najlepsze składniki i propozycja podania a rzeczywisty skład produktu

Kategoria: Firma
Data: 2019-05-09 r.
Ocena:

Czy wizerunek warzyw nieużytych do wytworzenia produktu znajdujących się na etykiecie produktu, dodatkowo opatrzonych napisem "propozycja podania" może powodować, iż konsument zostanie wprowadzony w błąd co do składu produktu? Czy wyłącznie wykaz składników decyduje o ewentualnym nabyciu produktu przez konsumenta? Czy można umieszczać na opakowaniu graficzne elementy składników, jeżeli nie (...)

Dobrowolnie, ale nie dowolnie

Kategoria: Firma
Data: 2019-05-09 r.
Ocena:

Doświadczenie pokazuje, że wielu producentów przekazuje dobrowolne informacje na temat żywności w sposób niejasny i wprowadzający konsumenta w błąd. Podawanie informacji na produktach żywnościowych powinno służyć ochronie zdrowia i interesów konsumentów i zapewniać im możliwość dokonywania świadomych wyborów, zgodnych z ich wymaganiami i preferencjami, a także  bezpieczne stosowanie żywności. Kiedy (...)

Kolejna szansa na uzyskanie wsparcia przez rolników przekazujących małe gospodarstwa

Kategoria: Firma
Data: 2019-04-30 r.
Ocena:

Rolnicy posiadający małe gospodarstwa będą mieć kolejną szansę, aby we wrześniu 2019 roku skorzystać ze wsparcia finansowego związanego z ich trwałym zbyciem poprzez sprzedaż lub darowiznę. Podstawowym warunkiem otrzymania dofinansowania na ten cel jest uczestniczenie w systemie małych gospodarstw. W przypadku przekazania gospodarstwa w 2019 roku można uzyskać wsparcie stanowiące (...)

Jak przekonać szefa, że warto inwestować w dział obsługi klienta

Kategoria: Firma
Data: 2019-04-03 r.
Ocena:

Realizacja profesjonalnych działań w obszarze obsługi klienta wymaga środków na zapewnienie narzędzi, optymalizację procesów oraz zapewnienie zespołu o odpowiednich kompetencjach. Zabezpieczenie niezbędnych do obsługi zasobów oznacza inwestycję po stronie firmy. Z poradnika dowiesz się: jak skutecznie dążyć do zmiany stanowiska zarządu czy właściciela jakich użyć argumentów podczas rozmowy z przełożonym jak zebrać odpowiednie dane (...)

Znakowanie produktów żywnościowych.

Wybrane zagadnienia
Kategoria: Firma
Data: 2019-03-11 r.
Ocena:

To publikacja przygotowana w odpowiedzi na zawiłe przepisy unijne i krajowe regulujące zagadnienia znakowania, wprowadzania na rynek i obrotu żywnością. Kompendium wiedzy prawnej dla każdego przedsiębiorcy, zawiera wyjaśnienia zawiłych kwestii prawa żywnościowego. (...)

Prowadzenie korespondencji zewnętrznej w języku angielskim

Kategoria: Firma
Data: 2019-03-04 r.
Ocena:

Poznaj aż 93 zdania i zwroty gotowe do wykorzystania w korespondencji z zagranicznymi klientami i kontrahentami oraz dowiedz się: Jak zacząć pisanie listu lub maila po angielsku? Czy są jakieś zwroty i sformułowania, których warto używać? Jak zakończyć korespondencję? Zostań ekspertem od prowadzenia korespondencji w języku angielskim! (...)

Skorzystaj z porad jak przygotować list motywacyjny, tak aby był Twoją przepustką do wymarzonej kariery!

Kategoria: Firma
Data: 2019-03-04 r.
Ocena:

Dowiedz się jak przygotować doskonały list motywacyjny! Co powinien zawierać list motywacyjny, aby przyszły pracodawca przekonał się do Ciebie w ciągu 60 sekund? Jakie zwroty przydadzą Ci się podczas pisania listu motywacyjnego? Sprawdź czy Twój list motywacyjny zawiera wszystkie niezbędne elementy. Zobacz jak wygląda doskonale napisany list motywacyjny. Napisz list motywacyjny, dzięki któremu pokonasz innych (...)

Sprawdź swoją znajomość Business English za pomocą tych 5 prostych ćwiczeń!

Czy wiesz, że znajomość języka angielskiego to jedna z podstawowych umiejętności na rynku pracy?
Kategoria: Firma
Data: 2019-03-04 r.
Ocena:

Sprawdź na jakim poziomie znajomości Business English jesteś jeśli: pojawia się u Ciebie bariera językowa podczas rozmowy z anglojęzycznym klientem lub kontrahentem, myślisz o zmianie pracy i zastanawiasz się, co zrobić, żeby dostać wymarzone stanowisko, nie do końca swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w otoczeniu biznesowym, nie w pełni rozumiesz język używany przez (...)

7 wskazówek, jak rozpocząć spotkanie i sprawić aby przebiegło efektywne

Kategoria: Firma
Data: 2019-03-04 r.
Ocena:

Czy liczyłeś kiedyś ile czasu tygodniowo spędzasz na spotkaniach? Czy jak większość osób uważasz, że większość spotkań jest bezproduktywnych? Większość z nas nie chce spędzać tak wiele czasu na spotkaniach, ale czy faktycznie nam się to udaje? A może zamiast ich unikać… Dowiedz się jak sprawić, żeby spotkania były bardziej efektywne! Jak rozpocząć spotkanie? Jak (...)

Array ( [idCategory] => 1323 [tagname] => firma )
Array ( [idCategory] => 1323 [tagname] => firma )

Array ( [idCategory] => 1323 [tagname] => firma )