Na czym polega Jukari Fit to Flex

Kategoria: Sport
Autor: Stwora Sylwia
Data: 19-04-2012 r.

Aktywność fizyczna powinna przynosić nie tylko korzyści w postaci szczupłej i wysportowanej sylwetki, ale także radość i odprężenie. Ta idea przyświecała znanej firmie sportowej Reebok oraz potentatowi światowej rozrywki Cirque du Soleil, które stworzyły Jukari Fit to Flex.

Czym jest Jukari Fit to Flex

Inspiracją do stworzenia Jukari Fit to Flex były akrobatyczne pokazy grupy artystycznej Cirque du Soleil z Kanady. To nowoczesny system treningowy dla kobiet, który stanowi połączenie elementów gimnastyki, akrobatyki, jogi oraz tańca. Jego podstawą jest stretching dynamiczny, czyli rozciąganie mięśni w ciągłym ruchu.

Ćwiczenia prowadzone są przy muzyce, a do ich wykonywania potrzebne są specjalne taśmy elastyczne Jukari band, które zapewniają efektywność podejmowanego wysiłku oraz pozwalają harmonijnie i sprawnie przechodzić od jednego elementu do kolejnego. W tym systemie treningowym pracują niemal wszystkie mięśnie, dzięki czemu kształtujesz jednocześnie wiele obszarów Twojego ciała, staje się ono bardziej sprężyste i jędrne.

Co daje Jukari Fit to Flex

Jukari Flex to Fit to nie tylko zestaw ćwiczeń, które zapewnią Twojemu ciału elastyczność i sprężystość, nadadzą ruchom gracji, poprawią koordynację oraz wzmocnią mięśnie. To rodzaj wysiłku fizycznego, który nie może się znudzić, a to za sprawą wplecenia w niego elementów rozrywki, czyli muzyki oraz elementów akrobatyki cyrkowej. Jukari Flex to Fit ma też pozytywny wpływ na zdrowie, wzmocni również kręgosłup, zwiększy zasięg wykonywanych ruchów i poprawi ruchomość stawów.

 

Atrakcyjności treningowi stworzonemu przez Reeboka oraz Cirque du Soleil dodaje specjalna kolekcja strojów sportowych, inspirowana stylem ubioru artystów cyrkowych, łączącą klasyczną bieli i czerń z pozytywnie nastrajającymi barwami np. żółtym czy pomarańczowym. Stroje są przeznaczone zarówno do wysiłku fizycznego, jak i noszenia na co dzień.

Stwora Sylwia

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Mądra pochwała, twórcza krytyka

pobierz

Jak nauczyć dziecko dbania o porządek

pobierz

Ziołowa apteczka

pobierz

Zdrowy kręgosłup i stawy

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 27933 )
Array ( [docId] => 27933 )