Co zrobić, aby rzęsy były piękne

Kategoria: Makijaż
Autor: Grabowska-Peda Marta
Data: 25-06-2012 r.

Co zrobić jeśli matka natura nie obdarzyła nas pięknymi, długimi, gęstymi rzęsami? Można wybrać się do kosmetyczki w celu doczepienia sobie teraz bardzo modnych, jedwabnych rzęs. Jest to jednak bardzo kosztowe rozwiązanie, a zabieganym kobietom zabiera zbyt dużo czasu. Jest tik makijażowy, który pozwoli nam upiększyć to co dała nam natura.

Krok 1.

Najpierw nakładamy oczywiście bazę pod cienie do powiek , ale jeśli nie posiadamy takiego produktu, to możemy użyć kryjącego korektora pod oczy.

Krok 2.

Następnie rysujemy kreskę wzdłuż linii rzęs. Używamy do tego czarnej kredki, której kontur delikatnie rozcieramy. W ten sposób optycznie zwiększamy sobie objętość rzęs.

Krok 3.

Jeżeli lubicie bardzo mocny i wyrazisty makijaż, możecie użyć czarnego eyelinera. Ja jednak polecam kredkę, makijaż będzie wyglądał bardziej naturalnie.

Krok 4.

Następnie użyjcie wydłużającej i pogrubiającej mascary. Dla lepszego efektu wytuszujcie rzęsy kilkakrotnie, ale przed nałożeniem kolejnej warstwy należy chwilę odczekać. W ten sposób unikniecie sklejania się rzęs. Jeżeli chcecie wytuszować również dolne rzęsy to polecam nakładać tusz równocześnie na górne rzęsy przy zamkniętym oku. Osiągniecie w ten sposób bardzo naturalny efekt.

Swoim spojrzeniem będziecie mogły uwieść niejednego mężczyznę.

Grabowska-Peda Marta

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Mądra pochwała, twórcza krytyka

pobierz

Jak nauczyć dziecko dbania o porządek

pobierz

Ziołowa apteczka

pobierz

Zdrowy kręgosłup i stawy

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 28691 )
Array ( [docId] => 28691 )