Kurs online: Jak skutecznie obronić swoje interesy w toku kontroli placówki medycznej?

Kategoria: Ochrona zdrowia
Data: 28-11-2019 r.

   Skutki kontroli, które są wpisane w funkcjonowanie wszystkich placówek medycznych i gabinetów lekarskich, mogą być surowe, bo w razie stwierdzenia błędów często oznaczają wysokie kary finansowe lub zakaz prowadzenia dalszej działalności. W odpowiedzi na wiele pytań Czytelników przygotowaliśmy kurs pt. „Jak skutecznie obronić swoje interesy w toku kontroli placówki medycznej”, dzięki któremu poznasz procedury kontrolne wybranych instytucji, m.in. NFZ i UODO. Szczegóły poniżej:

Podczas kursu odpowiednio przygotujesz się do kontroli NFZ, UODO, Rzecznika Praw Pacjenta, sanepidu, organu rejestrowego, a po jego ukończeniu w razie stwierdzenia nieprawidłowości w twojej placówce będziesz umiał tak zareagować, aby zminimalizować ryzyko kar i grzywien - np. złożyć sprzeciw wobec podjęcia i wykonywania przez organ kontroli czynności z naruszeniem przepisów bądź zastosować odpowiedni środek odwoławczy. Zyskasz też pewność, że procedury, które stosujesz w placówce, nie będą zakwestionowane przez kontrolera żadnej z wymienionych instytucji.

Celem szkolenia jest:

  • odpowiednie przygotowanie przedstawicieli placówek medycznych do kontroli NFZ, Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Rzecznika Praw Pacjenta, sanepidu, organu rejestrowego,

  • omówienie procedur kontrolnych wybranych instytucji,

  • omówienie praw i obowiązków kontrolującego, w tym środków odwoławczych, które może zastosować kontrolowany.

E-kurs umożliwi Ci w przystępny, łatwy i jasny sposób uzyskanie informacji o najnowszych zmianach i obowiązujących regulacjach w zakresie najczęściej kontrolowanych obszarów działalności placówek medycznych i gabinetów lekarskich.

E-kurs składa się 5 modułów – każdy z nich zawiera część teoretyczną, wideo, podcast, podsumowania, checklisty i quiz, który pozwoli Ci utrwalić wiedzę. Możesz również pobrać wzory dokumentów i plakaty, które z łatwością udostępnisz w swojej placówce.

Z kursu możesz korzystać o dowolnej porze, Twoje postępy będą zapisywane, więc bez problemu będziesz mógł wrócić do momentu, w którym skończyłeś. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat w wersji online.

Szkolenie kierujemy do kadry zarządzającej podmiotów leczniczych (publicznych i prywatnych) - m.in. dyrektorów, prezesów, dyrektorów ds. medycznych, dyrektorów ds. finansów i administracji, właścicieli gabinetów lekarskich i praktyk lekarskich.

   Przetestuj e-kurs, odsłuchaj podcast na temat kontroli UODO, który jest jednym z elementów e-kursu i przekonaj się, że e-kurs Jak skutecznie obronić swoje interesy w toku kontroli placówki medycznej to coś, czego potrzebuje każdy nowoczesny menedżer placówki!

Podcast dla Ciebie: Kontrola UODO

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Mądra pochwała, twórcza krytyka

pobierz

Jak nauczyć dziecko dbania o porządek

pobierz

Ziołowa apteczka

pobierz

Zdrowy kręgosłup i stawy

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 41094 )
Array ( [docId] => 41094 )