Tarcza antykryzysowa - jak skorzystać ze wsparcia?

Kategoria: Podatki
Data: 27-03-2020 r.

Epidemia koronawirusa oprócz ogromnego zagrożenia dla zdrowia, stanowi także poważne wyzwanie dla gospodarki. Przedsiębiorcy borykają się z wieloma problemami oraz walczą o utrzymanie miejsc pracy. Pomimo, że zaproponowane w ramach tzw. tarczy antykryzysowej rozwiązania, nie wszystkim wydają się wystarczające, warto zapoznać się z jej założeniami, by móc w jak najlepszy sposób wykorzystać możliwości jakie nam daje.

Już 6 kwietnia, zapraszamy na webinarium na którym nasz ekspert w przejrzysty sposób opowie o wsparciu na jakie liczyć mogą przedsiębiorcy.

https://www.akademiawip.pl/szkolenia-otwarte/podatki-i-finanse/tarcza-antykryzysowa-jak-skorzystac-ze-wsparcia-poradnik-przedsiebiorcy-webinarium-6704.html

Każda firma boryka się obecnie z innymi problemami, w trosce o potrzeby różnych grup zawodowych przygotowaliśmy pakiet szkoleniowy, który można dopasować do swoich potrzeb. Przy zapisie na więcej niż jedno webinarium otrzymają Państwo specjalną zniżkę!

Jak zatrudniać cudzoziemców? (3 kwietnia)
Podczas webinarium przedstawimy podstawowe wiadomości dotyczące kadrowych i płacowych aspektów zatrudniania cudzoziemców.

https://www.akademiawip.pl/szkolenia-otwarte/prawo-pracy-place-ubezpieczenia/jak-zatrudniac-cudzoziemcow-webinarium-6689.html

Jak rozliczać i ubezpieczać cudzoziemców? (3 kwietnia)
Nasz ekspert opowie o podatkowe aspekty zatrudniania cudzoziemców na terenie Polski. 

Jak zoptymalizować koszty i skorzystać z rozwiązań tarczy antykryzysowej? (9 kwietnia)
Obecnie, każda firma szuka oszczędności, które pozwoliły by jej utrzymać swoją działalność. Nasz ekspert na konkretnych przykładach pokaże jak uzyskania oszczędności w firmie.

Czas pracy – co pozwala znaleźć oszczędności w dobie koronawirusa? (10 kwietnia)
Obecny czas wymaga, abyśmy szukali optymalnych rozwiązań finansowych, także tych związanych z czasem pracy. Na webinarium dowiedzą się Państwa jak organizować pracę by osiągnąć oszczędności finansowe.

Zmiany w prawie pracy w kontekście pandemii koronawirusa. (14 kwietnia)
Podczas webinarium omówimy najczęstsze problemy pracodawców m.in. wynagrodzenie za pracę zdalną, świadczenia za czas przestoju oraz ochronę trwałości stosunku pracy w okresie pandemii.
https://www.akademiawip.pl/szkolenia-otwarte/prawo-pracy-place-ubezpieczenia/zmiany-w-prawie-pracy-w-kontekscie-pandemii-korona-wirusa-webinarium-6705.html

Nowa matryca stawek VAT i WIS – najnowsze zmiany przepisów!  (15 kwietnia)
Celem webinarium jest przybliżenie nowych regulacji ustawy o VAT służących identyfikacji stawek podatku od towarów i usług oraz zasad przesunięcia ich obowiązywania od lipca 2020 r. 

Jak zorganizować pracę w dobie pandemii aby zachować miejsca pracy. (17 kwietnia)
Nasz ekspert opowie jak szybko i sprawnie przejść na pracę zdalną oraz jakie są sposoby na zachowanie miejsc pracy podczas pandemii.  

 

Skontaktuj się z nami: [email protected]

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Mądra pochwała, twórcza krytyka

pobierz

Jak nauczyć dziecko dbania o porządek

pobierz

Ziołowa apteczka

pobierz

Zdrowy kręgosłup i stawy

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 41129 )
Array ( [docId] => 41129 )