Adtaily - jak zarabiać w sieci

Autor: Kędra Przemysław
Data: 06-08-2012 r.

Mając dość popularną stronę internetową, możemy pomyśleć o wstawieniu boksów reklamowych i ustaleniu ceny, za którą będziemy sprzedawać powierzchnię reklamową. Zobacz w jaki sposób zaimplementować kod serwisu Adtaily na własnej stronie internetowej.

Najpopularniejszym sposobem zarabiania w sieci jest umieszczenie reklamy na stronie internetowej. Zazwyczaj rozliczenie następuje w sytuacji, gdy użytkownik na nią kliknie, wykona jakąś dodatkową akcję, np. wypełni formularz rejestracyjny, lub za ilość odsłon (bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek czynności).

Dużą popularnością ostatnio cieszy się serwis Adtaily, który umożliwia zaimplementowanie boksu reklamowego na stronie. Osoby zainteresowane kupnem reklamy na naszej stronie, będą mogły to zrobić właśnie za pomocą tego boksu - to my ustalamy cenę reklamy za dzień.

Na początku, należy zarejestrować się jako wydawca na stronie: http://www.adtaily.pl/signup/publisher

Po zalogowaniu się w serwisie, wchodzimy do zakładki Serwisy i klikamy przycisk Dodaj nowy serwis. Podajemy tam nazwę serwisu, krótki opis, adres i określamy stawkę za reklamę (należy pamiętać, że dostajemy 70% tej kwoty).

Dodatkowo możemy wyłączyć moderację, dzięki temu każdy będzie mógł wykupić w naszym serwisie reklamę.

Po dodaniu nowej witryny zobaczymy Kod Adtaily, który należy wkleić w dowolne miejsce na naszej stronie internetowej. Klikając przycisk Dostosuj wygląd widgetu, będziemy mogli określić jego kolor, tytuł, czy maksymalną liczbę reklam.

Aktualne kampanie możemy zobaczyć przechodząc do zakładki Kampanie. Zobaczymy tam zarobki z poszczególnych reklam. Całość środków zgromadzonych na koncie widoczna jest w zakładce Moje konto - również tam możemy dokonać wypłaty na konto Paypal.

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 34186 )
Array ( [docId] => 34186 )

Array ( [docId] => 34186 )