Codziennie darmowe oprogramowanie

Autor: Kędra Przemysław
Data: 18-05-2012 r.

Jeżeli uważasz, że komercyjne oprogramowanie jest przeważnie lepsze od darmowego oraz nie chcesz przepłacać kupując drogie programy - skorzystaj z darmowego serwisu, który codziennie udostępnia jeden komercyjny program do pobrania za darmo.

Giveaway of the Day to serwis, który każdego dnia udostępnia jeden płatny produkt na darmowej licencji. Aby skorzystać z oferty, musimy w przeglądarce internetowej wpisać adres: http://www.giveawayoftheday.com/

Po odwiedzeniu serwisu będziemy mogli zobaczyć jakie oprogramowanie jest dostępne w danym dniu. Jeżeli zdecydujemy się skorzystać z darmowej oferty, wystarczy kliknąć przycisk Proceed to download page. Zostaniemy przeniesieni na podstronę bardziej szczegółowo opisującą produkt (wymagania, wielkość pliku itp.) - teraz wystarczy wybrać przycisk Download... i rozpoczniemy pobieranie programu.

Trzeba pamiętać o tym, że oprogramowanie dostępne jest wyłącznie danego dnia - w tym samym dniu trzeba je zainstalować. Pod przyciskiem Proceed to download page, czerwonym wytłuszczonym drukiem napisany jest czas, który pozostał do wycofania oferty.

Warto zaglądać na ten serwis od czasu do czasu i sprawdzić jakie programy są dostępne - czasami możemy zaoszczędzić kilkaset złotych.

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25388 )
Array ( [docId] => 25388 )