Darmowe hasła i loginy do stron internetowych

Autor: Kędra Przemysław
Data: 18-06-2012 r.

Męczą Cię ciągłe rejestracje na portalach internetowych - tylko dlatego, że chcesz skorzystać z kilku opcji dostępnych wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników? A co byś powiedział, gdybyś mógł bez przeszkód przeglądać serwisy z pominięciem etapu rejestracji?

Wiele serwisów udostępnia dodatkowe materiały wyłącznie dla zarejestrowanych osób. Złożony proces rejestracji, w którym należy wypełnić wiele pól formularza (w tym podać dane osobowe), a także dokonać aktywacji za pomocą wiadomości wysłanej na naszą skrzynkę email - może zniechęcać.

Dla takich osób powstała strona "Bugmenot", która umożliwia znalezienie loginu i hasła umożliwiającego zalogowanie się do wielu serwisów w internecie. Aby skorzystać ze strony, należy w przeglądarce internetowej wpisać adres: http://www.bugmenot.com/

Następnie w oknie wyszukiwarki, należy podać adres serwisu internetowego do którego chcielibyśmy uzyskać dostęp, np. www.komputerswiat.pl, po czym klikamy "Get logins".

Po chwili dostaniemy wyniki "Account details", w których odnajdziemy pola username, oraz password. Przy ich pomocy będziemy mogli zalogować się na portalu internetowym bez zbędnej rejestracji. Pamiętajmy tylko, aby nie wykorzystywać tego konta do celów zbyt prywatnych - ponieważ mogą z niego korzystać inni użytkownicy.

 

Podczas wyświetlania listy zawierającej login i hasło do poszukiwanego serwisu, warto przyjrzeć się zakładce "stats". Informuje ona o tym, czy konto jest aktywne, czy zostało usunięte. Duży procent przy tym polu oznacza, że wiele osób zgłosiło konto jako aktywne i najprawdopodobniej będzie działało.

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25474 )
Array ( [docId] => 25474 )