Darmowe rozmowy na telefon komórkowy i stacjonarny.

Autor: Kędra Przemysław
Data: 21-05-2012 r.

Jeżeli nie masz wystarczających środków na telefonie, aby wysłać sms'a lub zadzwonić do znajomego, lub nie chcesz wydawać pieniędzy, możesz skorzystać z serwisu, który umożliwia prowadzenie rozmów i wysyłanie smsów za darmo.

Serwis Zajfon umożliwia prowadzenie darmowych rozmów telefonicznych i wysyłanie smsów przez internet. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że obsługuje nie tylko telefony stacjonarne (w tym zagraniczne połączenia), ale także telefony komórkowe.

Aby skorzystać z serwisu, musimy wejść na stronę http://www.zajfon.pl/ i wybrać jedną z dostępnych opcji Wyślij sms lub Kliknij i dzwoń.

Niezależnie, którą opcję wybierzemy będziemy musieli podać numer telefonu osoby, z którą chcemy się skontaktować. Dodatkowo będziemy musieli uzbierać odpowiednią liczbę punktów, która pozwoli na realizację połączenia - zrobimy to oglądając krótkie materiały reklamowe i od czasu do czasu klikając we wskazane miejsce.

 

Do korzystania z serwisu nie jest wymagana rejestracja, jednak ma ona wiele zalet. Użytkownik zarejestrowany może zbierać punkty Zajfon i wykorzystać je w przyszłości (lub wydać na nagrody). Posiada on także możliwość prowadzenia dłuższych rozmów.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Opinie czytelników

data:

Polecam

Ocena użytkownika:
4
Zgłoś naruszenie regulaminu

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25396 )
Array ( [docId] => 25396 )