Jak efektownie przerobić zdjęcia

Autor: Kędra Przemysław
Data: 09-04-2012 r.

Jeżeli nie jesteś grafikiem i nie miałeś wcześniej do czynienia z obróbką zdjęć – nic straconego! Możesz w łatwy sposób uzyskać ciekawe efekty, stosując setki gotowych rozwiązań i to za darmo. Możesz do tego wykorzystać między innymi program pato.pl.

Po wejściu na stronę serwisu http://www.pato.pl wybierz motyw, którego chciałabyś użyć do obróbki zdjęcia. Kliknj w niego.

Po wybraniu motywu, kliknij w przycisk "wybierz zdjęcie", następnie podaj lokalizację zdjęcia znajdującego się na dysku Twojego komputera.

Gdy obrazek zostanie załadowany, będziesz mógł go jeszcze wykadrować – możesz określić, która jego część ma być widoczna.

Jeżeli jesteś gotowy, kliknij przycisk "Pokaż efekt" – całość będzie zawierała niewielki znak wodny serwisu (jednak w niczym to nie przeszkadza).

Oczywiście w ten sposób przerobione zdjęcia możemy zapisać na dysk naszego komputera, lub udostępnić znajomym. Serwis dostępny jest za darmo i nie pobiera opłat za korzystanie z dostępnych efektów, o czym można przeczytać w FAQ (wyjątkiem jest tutaj odnośnik zakończony /przerob-swoje-zdjecie).

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25266 )
Array ( [docId] => 25266 )