Jak wymienić się grami w internecie

Autor: Kędra Przemysław
Data: 03-06-2012 r.

Posiadasz tytuły gier, które od dawna leżą na półce nieużywane? Skorzystaj z darmowego serwisu do wymiany gier w internecie i pozbądź się starych gier na konsole PS2, PS3, Xbox 360, PSP, oraz komputery PC.

Serwis Gametrade umożliwia darmową wymianę gier używanych oraz ich sprzedaż. Aby skorzystać z serwisu konieczna jest rejestracja.

Kolejnym krokiem będzie dodanie listy gier, które chcemy wystawić do wymiany. W tym celu logujemy się do serwisu i wybieramy pozycję +Dodaj z górnego menu. Następnie klikamy w obszar Dodaj grę na wymianę lub sprzedaż. Będziemy musieli określić takie parametry jak tytuł gry, platforma sprzętowa, wersja językowa.

Dodatkowo możemy wystawić grę na sprzedaż - określając kwotę za którą jesteśmy skłonni sprzedać grę, a także dodać tytuły gier za które jesteśmy skłonni ją wymienić. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienić się grą za inną grę niż to określiliśmy podczas dodawania jej w serwisie.

Lista propozycji wymiany będzie widoczna po kliknięciu w zakładkę Oferty znajdującą się w lewym menu. Aby przeglądać listę gier innych dodanych w serwisie, klikamy w przycisk Giełda i wybieramy platformę sprzętową, np. gry na komputery (pc).

Będziemy mogli posłużyć się wyszukiwarką, w której podamy tytuł szukanej gry lub wpiszemy lokalizację miasta, w której mieszkają zarejestrowani użytkownicy. Podczas wymiany możliwa będzie wysyłka gry pocztą lub odbiór osobisty. Po zakończeniu transakcji obie strony wystawiają sobie komentarze - podobnie jak w serwisie aukcyjnym Allegro.

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25432 )
Array ( [docId] => 25432 )