Jak za darmo korzystać z internetowego karaoke

Autor: Kędra Przemysław
Data: 28-05-2012 r.

Każdy potrafi śpiewać - jeden trochę lepiej, drugi trochę gorzej - przekonać się o tym możemy korzystając z karaoke. Bezpłatny serwis oferujący wiele utworów polskich i zagranicznych wokalistów może być atrakcją na różnego rodzaju wieczorach towarzyskich.

Portal iSing oferuje karaoke online. Znaleźć go możemy wchodząc tutaj - korzystanie z serwisu jest darmowe i nie wymaga od nas nawet rejestracji.

Z głównego menu na samej górze wybieramy zakładkę Piosenki -> Lista piosenek, aby znaleźć tę, którą będziemy chcieli zaśpiewać. Utworzy posegregowane są alfabetycznie oraz tematycznie na takie kategorie jak np. utwory polskie, muzyka zagraniczna, pop, rock, lata 80, lata 90 czy disco polo.

Gdy zdecydujemy się zaśpiewać konkretny utwór wystarczy, że na niego klikniemy - wyświetli nam się nowa strona, na której będziemy mogli wybrać wersję podkładu muzycznego.

Będąc niezarejestrowanym w serwisie, możemy skorzystać jedynie z podkładu z linią melodyczną (dla początkujących). Podkład bez linii melodycznej dostępny jest dla zarejestrowanych.

Jeżeli wybraliśmy podkład muzyczny klikamy przycisk "zaśpiewaj bez nagrywania". Teraz będziemy mogli sprawdzić nasze umiejętności wokalne - tekst piosenki będzie ukazywał się na ekranie w tempie dostosowanym do konkretnego utworu.

Oprócz śpiewania "dla siebie" mamy możliwość podzielenia się naszą twórczością z innymi użytkownikami serwisu - wystarczy się zarejestrować. Rejestracja umożliwia także pisanie komentarzy, ocenianie czy wzięcie udziału w konkursach organizowanych na portalu.

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25414 )
Array ( [docId] => 25414 )