Jak zmienić motyw w gmailu

Autor: Kędra Przemysław
Data: 06-08-2012 r.

W skrzynce pocztowej gmail istnieje możliwość wybrania jednego z wielu dostępnych motywów. Dzięki temu możemy zmienić standardowe tło aplikacji, które całkowicie odmieni wygląd skrzynki pocztowej. Zobacz w jaki sposób posługiwać się motywami gmail.

Skrzynka pocztowa gmail domyślnie posiada jasną stonowaną kolorystykę. Dla wielu osób będzie to odpowiedni wybór zwłaszcza, że już przyzwyczaili się do tego widoku. Istnieje jednak możliwość zdefiniowania własnego wyglądu za pomocą dostępnych motywów.

Aby tego dokonać, należy zalogować się na konto gmail. Następnie klikamy w przycisk Ustawienia i z rozwijanej listy wybieramy pozycję Motywy.

Wyświetlą nam się cztery grupy motywów:

  • motywy kolorów,
  • motywy HD,
  • motywy niestandardowe i
  • motywy klasyczne.

Wybierając motyw kolorystyczny, tło aplikacji przybierze jednolitą barwę. W przypadku motywu HD, będzie to wysokiej jakości tapeta na przykład z widokiem gór, plaży, czy oceanu. Jeżeli chcemy użyć własnego zdjęcia lub obrazka pochodzącego z internetu - wykorzystajmy motywy niestandardowe. Z kolei część motywów klasycznych będzie wymagała podania naszej lokalizacji, ponieważ ulegają one zmianie na podstawie lokalnego zachodu i wschodu słońca oraz pogody.

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 34183 )
Array ( [docId] => 34183 )

Array ( [docId] => 34183 )