Jak znaleźć filmy 3D w serwisie Youtube

Autor: Kędra Przemysław
Data: 03-06-2012 r.

Jeżeli znudziło nam się już oglądanie tradycyjnych materiałów filmowych, warto zainteresować się techniką 3D. W internecie jest mnóstwo filmów, które możemy oglądać z wykorzystaniem techniki trójwymiarowej. Zobacz, jak znaleźć filmy 3D w serwisie Youtube ?

Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji oglądać filmu w technice 3D, lub zastanawiasz się nad zakupem telewizora z możliwością oglądania filmów w trójwymiarze - zobacz na własne oczy jak to jest. Aby oglądać filmy trójwymiarowe będziemy potrzebowali odpowiednich okularów, oraz filmów które przesyłają obraz dla jednego i drugiego oka zawierający pewne różnice (np. inny kąt, przesunięcie).

Aby znaleźć filmy w technologii 3D, możemy posłużyć się serwisem Yotube - wystarczy, że w polu wyszukiwania wpiszemy szukaną frazę poprzedzając ją "yt3d:enable=true" (np. yt3d:enable=true test).

W zależności od okularów jakie posiadamy, będziemy mogli zmienić tryb wyświetlania 3D : czerwony/cyjan, zielony/magenta,niebieski/żółty. Aby tego dokonać wystarczy kliknąć przycisk "3D", a następnie pozycję "inne opcje".W serwisie Youtube powstał specjalny kanał 3D zawierający materiały wysokiej jakości : http://www.youtube.com/3d. Znajdziemy tam krótkie filmy animowane, filmy z gier, teledyski, oraz masę innych posegregowanych tematycznie filmów.

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25436 )
Array ( [docId] => 25436 )