Uporządkowanie wiadomości w skrzynce Gmail za pomocą etykiet

Autor: Kędra Przemysław
Data: 09-04-2012 r.

W tej poradzie przedstawię sposób, który pozwoli Ci uporządkować wiadomości w skrzynce odbiorczej – dzięki odpowiedniej segregacji, będziesz w stanie w szybkim czasie odnaleźć wiadomości których potrzebujesz.

Po zalogowaniu się do usługi Gmail, przechodzimy do zakładki "Pozostałe" i z rozwijanej listy wybieramy "Utwórz nową etykietę".

Teraz będziemy musieli wprowadzić nazwę dla etykiety i kliknąć przycisk "Utwórz", aby zatwierdzić. W celu przyporządkowania wiadomości do etykiety musimy zaznaczyć wiadomości, po czym kliknąć: etykiety + nazwa utworzonej etykiety.

Dodatkowo warto taką wiadomość bezpośrednio przenieść do odpowiadającej jej etykiety. W tym celu po zaznaczeniu wiadomości wybieramy "Przenieś do" i podobnie jak poprzednio klikamy w nazwę utworzonej wcześniej etykiety.

Pojawi nam dodatkowa zakładka w menu po lewej stronie, po kliknięciu której zobaczymy wszystkie przypisane do niej wiadomości.

 

Ponadto, po kliknięciu na etykietę w menu po lewej stronie, możemy ustalić jej kolor – dzięki czemu będzie ona bardziej rozpoznawalna.

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25282 )
Array ( [docId] => 25282 )