Jak ubrać się na mecz reprezentacji

Kategoria: Euro 2012
Autor: Stwora Sylwia
Data: 22-05-2012 r.

Rozgrywki Euro 2012 zbliżają się wielkimi krokami. Każdy kibic musi zadbać o odpowiedni strój oraz wyposażyć się w niezbędne gadżety, żeby dobrze zaprezentować się na meczu.

Koszulka kibica

Obowiązkowym elementem garderoby prawdziwego kibica podczas meczu reprezentacji jest koszulka. Najlepiej, żeby jej wzór był taki sam jak na koszulkach piłkarzy. Panowie znajdą fason dla siebie w każdym sklepie kibica. Coraz więcej sklepów, w tym internetowych, oferuje także koszulki dopasowane do kobiecych sylwetek. Nie będzie też problemu z zakupem koszulki dla dzieci.

Istnieje możliwość spersonalizowania koszulki poprzez nadrukowanie na niej własnego nazwiska lub nazwiska naszego ulubionego piłkarza z reprezentacji.

Jeśli nie chcemy kupować koszulki reprezentacji – w sklepach znajdziemy także koszulki w narodowych, biało–czerwonych barwach lub z wizerunkiem polskiego godła narodowego - orła.

Spodnie i buty kibica

W tej kwestii warto postawić na swobodę. Na stadionie sprawdzą się zarówno jeansy, jak i zwykłe, płócienne spodnie. Najważniejsze, żeby były dość elastyczne i nie krępowały ruchów.

Buty także powinny być wygodne. Kibic może przyjść na mecz w adidasach, trampkach, a panie nawet w balerinach. Lepiej nie ubierać na stadion szpilek, gdyż niewygodnie w nich poruszać się po spadzistych trybunach.

Akcesoria kibica

Najważniejszym i nieodłącznym gadżetem każdego kibica jest szalik reprezentacji – koniecznie biało–czerwony z godłem Polski. Może on służyć nie tylko jako ozdoba naszego stroju, ale także jako oryginalne nakrycie głowy.

W licznych sklepikach kibiców można kupić wiele innych akcesoriów przydatnych na stadionie. Wśród nich są kapelusze w barwach narodowych, zabawne czapki, peruki, wielkie rękawice.

Jeśli pogoda nie zapowiada się najlepiej – warto wyposażyć się w bluzę lub kurtkę, także do kupienia w sklepie z akcesoriami i ubraniami dla fanów reprezentacji.

 

Z tak skompletowaną garderobą oraz dobrym humorem możemy śmiało ruszyć na stadion dopingować naszą reprezentację na drodze do zwycięstwa.

Stwora Sylwia

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Mądra pochwała, twórcza krytyka

pobierz

Jak nauczyć dziecko dbania o porządek

pobierz

Ziołowa apteczka

pobierz

Zdrowy kręgosłup i stawy

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 28121 )
Array ( [docId] => 28121 )