Aplikacje Windows, które należy koniecznie wypróbować

Data: 03-04-2017 r.

Tysiące aplikacji czekają w sklepie Windows na pobranie i wypróbowanie. Jednak niełatwo jest oddzielić ziarna od plew. Przedstawiamy dwa ciekawe programy, które warto mieć.

SuperPhoto: świetne zdjęcia jednym kliknięciem

Gdy chcesz zrobić coś szczególnego ze swoich zdjęć, to czas na Superphoto. Zapomnij o standardowych funkcjach jak dopasowanie wielkości zdjęcia, ostrości, nasycenia, kontrastu i jasności, które oferuje każdy edytor zdjęć. Superphoto oferuje ponadto 1.500 różnych efektów, przy pomocy których można zamienić swoje zdjęcia w dzieła sztuki. Do tego nie musisz być profesjonalnym fotografem. Dzięki intuicyjnemu wyglądowi możesz ze swoich fotek kilkoma kliknięciami uczynić niepowtarzalne dzieła. Po prostu wybierz efekt w galerii, załaduj zdjęcie przeznaczone do obróbki, poeksperymentuj trochę z ustawieniami i zapisz jako kopię - gotowe. Najlepiej wypróbuj najpierw bezpłatny wariant „free”, który i tak zawiera 300 efektów. Aczkolwiek zapisane przy pomocy tego wariantu zdjęcia można zapisać tylko w niskiej rozdzielczości. Pełna wersja kosztuje tylko ok. 20 zł.

 

Cena: bezpłatne/20 zł.

Games-Collection: klasyk Windows w nowej odsłonie

Czy też za tym tęskniłeś? Najciekawsze standardowe gry, które zawsze były wgrane razem z każdą wersją Windowsa? Darmowa aplikacja Solitaire Collection ze sklepu Windows Store zapewnia znacznie więcej niż jej przodek, na przykład wiele wariantów gry. Oprócz klasycznej gry Klondike, można wypróbować warianty Varianten FreeCell, Spider, TriPeaks czy Pyramid. Reguły dla poszczególnych wariantów pojawiają się automatycznie podczas pierwszego uruchomienia. Główna zasada jest taka sama: możliwie szybko należy okryć dużo kart i opróżnić całe pole gry. Zabawne: codziennie są nowe zadania do rozwiązania. Poza tym: Saper i Mahjong również są dostępne bezpłatnie w sklepie Windows-Store.

Cena: bezpłatne

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 40191 )
Array ( [docId] => 40191 )