Ruszyła kampania promocyjna Made in Poland

Data: 17-10-2013 r.

Ministerstwo Gospodarki rozpoczął kampanię promocyjną „Made in Poland”, której celem jest wzmocnienie wizerunku Polski wśród zagranicznych inwestorów. W ramach projektu Polska będzie zachęcać biznes m.in. z Czech, Niemiec, Ukrainy, Chin oraz Rosji do nawiązywania relacji handlowych z polskimi przedsiębiorcami.

Kampania promocyjna „Made in Poland” będzie się skupiała na różnych działaniach promocyjnych m.in. reklamie w prasie, Internecie, reklamie zewnętrznej, a także działaniach PR. Ministerstwo Gospodarki wytypowało 15 branż o szczególnym potencjale eksportowym, które będą promowane wśród zagranicznych inwestorów. Chodzi m.in. o takie sektory, jak stolarka okienna i drzwiowa, produkcja mebli, jachtów i łodzi rekreacyjnych, produkcja kosmetyków, biżuterii, przemysł budowlany, biotechnologiczny, farmaceutyczny czy spożywczy.

W naszym kraju mamy wybitnych menadżerów, inżynierów, naukowców i innych specjalistów z wielu dziedzin, którzy przyczyniają się do sukcesów Polski w świecie. Dzięki ich pracy i wysiłkowi polskie osiągnięcia są coraz bardzie zauważalne na arenie międzynarodowej, a Polska jest cenionym partnerem biznesowym powiedział minister gospodarki.

W realizację kampanii promocyjnej „Made in Poland” zaangażowały się podległe ministerstwu Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad i Konsulatów RP, które mają swoje siedziby właśnie w krajach objętych kampanią. „Ich wsparcie pozwoli na szerokie dotarcie z przekazem bezpośrednio do przedstawicieli biznesu i inwestorów, którzy mogliby być zainteresowani współpracą z polskimi przedsiębiorcami powiedział Janusz Piechociński.

Źródło: Ministerstwo Gospodarki

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25628 )
Array ( [docId] => 25628 )