Rejestracja na giełdę kooperacyjną CeBIT Future Match tylko do 18.02

Data: 14-02-2013 r.

Giełda kooperacyjna dla przedstawicieli branży teleinformatycznej odbędzie się podczas targów CeBIT 2013. Impreza, jak co roku, będzie miała miejsce w Hanoverze, w dniach 3-5 marca br. To dla milionów zwiedzających istny raj elektronicznej konsumpcji!

Targi CeBIT należą do najważniejszych imprez w branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), odwiedzanych rok rocznie przez miliony gości. Targi są organizowane w Niemczech od 1986 roku, w pierwszej połowie marca. W tym roku strategicznym partnerem imprezy jest Polska. Rodzimych przedstawicieli branży ICT nie może tam zabraknąć.

Tani i efektywny sposób na nowe zlecenia

Szczególnym wabikiem na wystawców są tzw. giełdy kooperacyjne Future Match, organizowane od 1999 roku przy okazji targów CeBIT. Giełdy te – czyli dwustronne spotkania B2B – to efektywny, relatywnie tani oraz wygodny sposób na spotkanie wielu biznesowych partnerów w jednym miejscu i jednym czasie. Podczas dwustronnych rozmów z potencjalnymi kontrahentami przedsiębiorcy mają okazję m.in. do: pozyskania nowych zleceń i wymiany doświadczeń z ekspertami z branży, zapoznania się z innowacjami rynkowymi i technologicznymi czy wypromowania własnej marki.

Ile kosztuje udział w giełdzie

Koszt rejestracji udziału w giełdzie wynosi 110 euro (+VAT) – płatny kartą kredytową. W cenie jest także bilet wstępu na targi (koszt dojazdu i zakwaterowania oraz wyżywienia uczestnicy pokrywają we własnym zakresie lub w celu obniżenia tych kosztów mogą skorzystać z oferty lokalnego Parku Naukowo-Technologicznego).

Rejestracja udziału w giełdzie odbywa się tylko do 18 lutego br., natomiast wyboru partnerów do spotkań B2B trzeba dokonać najpóźniej do 24 lutego br. Sesje spotkań będą się odbywały w dniach trwania targów, czyli od 5 do 9 marca 2013 r., w godz. 9:30-18:00 (hala LAB 9, stoisko C50). Im wcześniej przedsiębiorcy dokonają rejestracji, tym więcej potencjalnych kontrahentów będzie miało szansę zaprosić ich do rozmów.

Jak to działa

  1. Trzeba się zarejestrować na stronie: http://www.b2match.com/futurematch/ oraz zamieść tam swój profil, razem z opisem firmy i technologii, które oferuje lub których poszukuje. Po dokonaniu opłaty oraz weryfikacji danych, profil zostanie umieszczony w katalogu online giełdy.
  2. Należy regularnie przeglądać katalog uczestników giełdy w celu znalezienia interesujących kontrahentów. W przypadku znalezienia odpowiedniego biznesowego partnera, wystarczy wysłać do niego propozycję spotkania.
  3. Na podstawie zgłoszonych zaproszeń, na kilka dni przed targami, organizatorzy giełdy przygotują dla każdego uczestnika harmonogram rozmów biznesowych, tj. listę spotkań B2B (30 minutowych).
  4. W dniach 5-9 marca 2013 r. wystarczy stawić się w hali 9 LAB, na stoisku C50 i wziąć udział w spotkaniach. UWAGA! Językiem giełdy jest język angielski.

Udział gratis – dla potencjalnych nabywców usług ICT

W tegorocznej edycji giełdy kooperacyjnej CeBIT Future Match do bezpłatnego udziału są zaproszeni m.in. potencjalni nabywcy usług ICT – w tym przedstawicieli branż: motoryzacyjnej, transportu i logistyki, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, środowiskowej, spożywczej, meblarskiej, maszynowej, turystycznej, chemicznej, kosmicznej oraz nanotechnologii. Ponadto także naukowcy czy przedstawiciele wyższych uczelni.

Dodatkowych informacji udziela Danuta Marcak z Enterprise Europe Network przy PARP – kontakt e-mail: [email protected], tel.: 0 22 432 80 78.

Shareconomy – temat przewodni targów CeBIT 2013

Shareconomy wybrano w tym roku na temat wiodący targów CeBit 2013 w Hanowerze. Stanowi on bardzo ważny trend społeczny. Oznacza dążenie ludzi do współużytkowania zasobów, zamiast posiadania ich na własność. Globalne dzielenie się wiedzą, wspólne korzystanie z zasobów m.in. intelektualnych czy wymianę doświadczeń za pośrednictwem nowoczesnych technologii.

Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie IT, takie jak przetwarzanie w chmurze (Cloud Computing) czy zarządzanie zaufaniem (Managing Trust), wyraźnie zyskują coraz większe zainteresowanie użytkowników. Tym samym znajdują powszechne zastosowanie w gospodarce cyfrowej. Dlatego właśnie jako nowe wyzwanie uznano Shareconomy.

Przy wyborze wiodącego tematu eksperci z branży ICT uwzględnili wyniki analiz trendów rynkowych przygotowanych przez znane instytuty badawcze, a także głosy tysięcy fanów na stronie targów CeBit na Facebooku.

Dodatkową cześć oferty targów CeBIT stanowią konkursy, takie jak CeBIT Innovation Award, Start-me-Up czy Code_n. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody o łącznej wartości 30 000 euro.

Honorata Krzyś

źródła: mg.gov.pl, piit.org.pl, een.org.pl, parp.gov.pl


Zobacz także:

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 25876 )
Array ( [docId] => 25876 )