Jak działa zabieg Exilis

Autor: Stwora Sylwia
Data: 18-04-2012 r.

Wiele kobiet chciałoby szybko i bez wysiłku pozbyć się zbędnych kilogramów oraz cellulitu, a także ładnie wymodelować sylwetkę. Jednocześnie boją się one poddać liposukcji. Alternatywnym rozwiązaniem może być zabieg Exilis.

Exilis jest zabiegiem medycyny kosmetycznej opierającym się na nieinwazyjnym zmniejszaniu ilości tkanki tłuszczowej, wysmuklaniu określonych obszarów ciała oraz ujędrnianiu i odmładzaniu skóry przy użyciu urządzenia o tej samej nazwie.

Wykorzystuje ono technologię RID. To skrót od trzech działań metody Exilis. R czyli rozpoznanie – trafienia do tkanki tłuszczowej, I czyli izolacji - podział tkanki tłuszczowej oraz D czyli deaktywacja - likwidacja komórek tłuszczowych. Opiera się na połączeniu terapii ultradźwiękowej i radiofrekwencji, czyli pobudzaniu skóry za pomocą prądów o częstotliwości fal radiowych.

Zabieg Exilis

Wybrany obszar ciała, który chcesz wymodelować przy pomocy urządzenia Exilis nagrzany zostaje do temperatury powyżej 40 stopni Celsjusza. W ten sposób następuje pobudzenie komórek, co powoduje przyspieszenie przemian metabolicznych. Za sprawą ultradźwięków oraz fal radiowych o wysokiej częstotliwości dochodzi do rozbicia, rozpuszczenia i uwolnienia tłuszczu z komórek, który następnie zostaje zamieniony na energię. Ponadto w czasie zabiegu następuje produkcja kolagenu.

Efekty Exilis są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale zadowalające rezultaty przynoszą dopiero 4-6 sesji. Jego skuteczność i bezpieczeństwo dla zdrowia i życia potwierdza szereg badań klinicznych oraz laboratoryjnych.

Z Exilisa nie mogą korzystać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, osoby mające problemy z nerkami i wątrobą, posiadające rozrusznik serca, cierpiące na zakrzepowe zapalenie żył oraz osoby z chorobą nowotworową.

Stwora Sylwia

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Mądra pochwała, twórcza krytyka

pobierz

Jak nauczyć dziecko dbania o porządek

pobierz

Ziołowa apteczka

pobierz

Zdrowy kręgosłup i stawy

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 29710 )
Array ( [docId] => 29710 )

Array ( [docId] => 29710 )