Gdzie założyć bloga

Autor: Kędra Przemysław
Data: 04-09-2012 r.

Jeżeli zamierzasz publikować własne treści w internecie, nie musisz koniecznie kupować serwera i domeny - wystarczy założyć blog internetowy. Zobacz, w których miejscach warto założyć własnego bloga internetowego.

Blog to nic innego jak rodzaj pamiętnika publikowanego w internecie. Publikowanie treści w internecie za pomocą bloga, stało się popularne ze względu na prostotę działania. Dzisiaj każdy może założyć darmowego bloga i wyrazić to co myśli - nie trzeba posiadać specjalnych umiejętności, aby założyć tego typu stronę.

Wiele serwisów umożliwiających blogowanie różni się między sobą nie tylko szatą graficzną, czy interfejsem, ale możliwościami rozbudowy.

Osoby, które zamierzają stworzyć prostego bloga, bez większych możliwości rozbudowy powinny zainteresować się serwisem http://blog.onet.pl/

Aby założyć własnego bloga, klikamy przycisk Załóż blog i uzupełniamy krótki formularz, w którym określamy między innymi jego nazwę, adres, czy szatę graficzną.

Większe możliwości posiada serwis http://blogger.com - aby założyć własnego bloga, musimy posiadać konto w usługach Google. Zaletą korzystania z tego serwisu jest wsparcie ze strony pozostałych usług Google, oraz przejrzysty interfejs.

 

Największą popularnością cieszą się blogi, oparte o system zarządzania treścią Wordpress (http://pl.wordpress.com/). Korzystając z tego rozwiązania możemy być pewni, że spełni ono wszystkie nasze oczekiwania - masa dostępnych szablonów oraz wtyczek pozwolą odpowiednio spersonalizować stronę.


Zobacz także:

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 34210 )
Array ( [docId] => 34210 )