Jak wykonać logi za pomocą programu Combofix

Autor: Kędra Przemysław
Data: 06-09-2012 r.

Combofix to jeden z lepszych i popularnych programów służących do skanowania systemu w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Nie dziwi fakt, że wielu doświadczonych użytkowników for komputerowych prosi o wykonanie loga właśnie tym programem - zobacz jak tego dokonać.

Program Combofix, należy używać z rozwagą wyłącznie w sytuacji, gdy zostaniemy o to poproszeni. Przed przystąpieniem do pracy, należy zamknąć oprogramowanie antywirusowe i pobrać program ze strony: http://www.dobreprogramy.pl/ComboFix,Program,Windows,15526.html

Przed uruchomieniem programu, zamknijmy również wszystkie otwarte okna programów.Po uruchomieniu programu, należy zaakceptować postanowienia licencyjne klikając przycisk Zgadzam się.

Rozpocznie się praca programu, a w nim zostanie utworzony punkt przywracania systemu - za pomocą którego, będzie można przywrócić system Windows, w razie problemów z działaniem.

Jeżeli systemowa godzina ulegnie zmianie, nie przejmuj się - jest to spowodowane działaniem programu. Po wykonaniu wszystkich operacji, zostaną przywrócone ustawienia pierwotne.

Program automatycznie będzie wykonywał kolejne czynności, w tym między innymi skanowanie systemu w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.

Na ekranie programu Combofix, ukazywać się będzie postęp wykonania kolejnych etapów - może to trochę potrwać, nie należy w tym czasie niczego wykonywać na komputerze.

Po zakończeniu wszystkich działań Combofix, poinformuje użytkownika o wygenerowaniu loga w katalogu systemowym C:\


Zobacz także:

Kędra Przemysław

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Jak zatrzeć ślady po przeglądaniu Internetu?

pobierz

Wzór Polityki Bezpieczeństwa w ochronie danych osobowych

pobierz

Konfiguracja bezpieczeństwa. Windows 10

pobierz

10 sprytnych trików na szybkie obliczenia w Excelu

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 34215 )
Array ( [docId] => 34215 )

Array ( [docId] => 34215 )