Jaki prezent na dzień matki

Kategoria: Savoir vivre
Autor: Valeeva Anna
Data: 05-06-2012 r.

Jest taki dzień w roku o bardzo szczególnym i ważnym znaczeniu dla każdego z nas. Mówimy tu oczywiście o dniu naszych kochanych mam. By umilić im ten dzień, obdarowujemy je wtedy prezentami. Co najlepiej podarować mamie?

Wybór prezentu

Na pewno mniej więcej znasz gust swojej mamy, wiesz, co lubi, czego słucha, co czyta. Nie wybierajmy prezentu ze względu na cenę, tylko właśnie pod względem jej upodobań. Jeżeli wiemy na przykład, że mama gustuje w biżuterii, to może ją ucieszyć np. medalik. Ciekawy kształt, materiał, z którego jest wykonany, będzie dobrą pamiątką naszych wspólnych wspomnień na zdjęciu, które znajduje się w medaliku.

Niezależnie od wieku nasza mama zawsze pozostaje dla nas młodą. Zadbajmy o jej piękno. Możemy dobrać ulubione perfumy bądź też dobry krem. Podarunkowa karta na wizytę u kosmetyczki czy wycieczka do SPA nad morze są alternatywnym i bezpiecznym wyjściem, gdy np. nie znamy upodobań zapachowych.

Nic nie koi tak duszy jak muzyka i dobra lektura. W dzisiejszych czasach wybór jest ogromny. Oczywiście wszystko zależy od gustu mamy, choć np. płyty Norah Johnes prawie zawsze są dobrym strzałem. Jeżeli chodzi o literaturę, to warto spojrzeć na półki z książkami lub delikatnie podpytać o jej upodobania.

 

Wspólny czas

W dzisiejszych, zabieganych czasach warto na chwilę zwolnić tempo. Dobrym pretekstem ku temu będzie wyprawa z mamą wspólną kolację lub do teatru na ciekawą sztukę. Twoja mama i Ty na pewno będziecie zadowolone, wspólnie spędzony czas oraz dyskusja na temat obejrzanej sztuki zbliży Was jeszcze bardziej. Przecież nie ma nic cenniejszego w naszym życiu od wspólnie spędzonych chwil.

Niezależnie od tego czy podarujemy mamie prezent, czy też po prostu spędzimy z nią czas, zadbajmy by dzień ten był dla niej wyjątkowy.

Valeeva Anna

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Nie masz konta? Zarejestruj się »

Zobacz także

Mądra pochwała, twórcza krytyka

pobierz

Ziołowa apteczka

pobierz

Zdrowy kręgosłup i stawy

pobierz

Jak jeść zdrowo na co dzień

pobierz

Polecane artykuły

Array ( [docId] => 29704 )
Array ( [docId] => 29704 )