Najnowsze zmiany w prawie łowieckim

Dowiedz się czego dotyczą i jak wpłyną na działalność myśliwych
Kategoria: Lifestyle
Data: 2018-08-03 r.
Ocena:

Ostatnie zmiany w Prawie łowieckim okazały się prawdziwą rewolucją. Nowe zasady dotyczące szacowania szkód oraz możliwość zakazu wykonywania polowań przez właściciela nieruchomości to tylko niektóre z przepisów mających wpływ na działalność myśliwych.   Pobierz BEZPŁATNIE e-book w formacie pdf, zapoznaj się z nim i bądź przygotowany do obowiązujących zasad. (...)

Eelo

Szanujące prywatność telefony na wolnej licencji
Kategoria: Lifestyle
Data: 2018-07-31 r.
Ocena:

Kiedy dociera do nas coraz więcej informacji o szpiegujących nas i nasze urządzenia wielkich korporacjach, coraz częściej myślimy, jak się przed tym uchronić. Pewien sposób oferuje Gaël Duval i jego śmiały plan stworzenia telefonu na wolnej licencji wraz ze sklepikiem z aplikacjami i kompletem usług online. Czy Eelo jest w stanie (...)

SystemRescueCD

Kategoria: Lifestyle
Data: 2018-07-31 r.
Ocena:

Jeśli przypadkowo skasujemy pliki lub sformatujemy dysk, odzyskanie danych będzie nas słono kosztować. Jednak z pomocą na szczęście przychodzi nam SystemRescueCD – must-have dla każdego administratora. W wersji na DVD lub pendrive’ie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba szybko zdiagnozować i naprawić system, którego uruchomienie w zwykły sposób jest niemożliwe (...)

BackBox Linux

Kategoria: Lifestyle
Data: 2018-07-31 r.
Ocena:

BackBox Linux Krewniak Ubuntu do analiz bezpieczeństwa Pobierz bezpłatny e-book Przez wielu nazywany „Linuxem dla hakerów”, BackBox Linux to system wyspecjalizowany pod kątem bezpieczeństwa i informatyki śledczej, który nadaje się nie tylko do wykrywania podatności. Dzięki oszczędnej podstrukturze może z powodzeniem działać jako dystrybucja desktopowa. To zdecydowanie must-have nie tylko dla każdego administratora systemu i sieci, (...)

Jak używać skrótów klawiaturowych

I szybciej korzystać z komputera
Kategoria: Lifestyle
Data: 2018-04-18 r.
Ocena:

Jak używać skrótów klawiaturowych i szybciej korzystać z komputera Zarówno Windows, jak i większość programów można obsługiwać, używając myszki albo klawiatury. Korzystając z myszki, trzeba umieścić kursor w wybranym miejscu. Z reguły klika się wtedy krótko raz lewym przyciskiem. Te same czynności można często wykonać szybciej, korzystając z klawiatury i tzw. (...)

Efektowe grafiki w dokumentach Worda

Kategoria: Lifestyle
Data: 2018-04-18 r.
Ocena:

Efektowe grafiki w dokumentach Worda Wstawianie zdjęć do dokumentów w Wordzie nie jest trudne. Poprawienie tych zdjęć, żeby dobrze wyglądały na wydruku, jest już nieco trudniejsze. Jeżeli zastosujesz się do naszych czterech trików, oszczędzisz mnóstwo pracy, a Twoje dokumenty, dzięki optymalnemu doborowi zdjęć i stylowym ramkom, zrobią świetne wrażenie. (...)

Wielkanocne kolorowanki dla dzieci

Kategoria: Lifestyle
Data: 2017-04-07 r.
Ocena:

Pobierz bezpłatną, wielkanocną kolorowankę dla swoich pociech!                                                                                           (...)

Świąteczne kolorowanki dla dzieci

Kategoria: Lifestyle
Data: 2016-12-23 r.
Ocena:

Pobierz bezpłatną, świąteczną kolorowankę dla swoich pociech! (...)

Mądra pochwała, twórcza krytyka

Czy umiesz zachęcać dziecko do nauki?
Kategoria: Lifestyle
Data: 2016-02-18 r.
Ocena:

Jak rozmawiać z dziećmi o szkole? Nikt formalnie nie przygotowuje rodziców do roli, jaką przyszło im pełnić − nikt nie uczy, jak być dobrymi rodzicami. Zazwyczaj powielane są wzorce, które obowiązywały w domu rodzinnym. Niestety, nie zawsze warto do nich wracać. Czasem rodzice wspierają się uczestnictwem w warsztatach czy lekturą dostępnych (...)

Jak jeść zdrowo na co dzień

5 zaleceń żywieniowych
Kategoria: Lifestyle
Data: 2015-06-05 r.
Ocena:

Chcesz wiedzieć, co jeść, aby zachować dobre samopoczucie? Wiesz, że niektóre produkty sprzyjają Twojemu zdrowiu, a inne mu szkodzą? Właściwe odżywianie to prawdziwa sztuka, a mało kto wie, jak skomponować zdrową i smaczną dietę. Może potrzebujesz wskazówek, po jakie produkty sięgać? Z pewnością okażą się przydatne w czasach, gdy sklepowe półki uginają (...)

Array ( [idCategory] => 1341 [tagname] => lifestyle )
Array ( [idCategory] => 1341 [tagname] => lifestyle )